Laatste updates i.v.m. coronavirus 1 jul;i weer OPEN

Update en vragen Corona virus

 

YESSS 1 Juli gaan we weer open !!!

 

Tot die tijd

Geven we op diverse locaties trainingen zoals Yoga/Pilates Openlucht, Bootcamp Openlucht, XCO en Zumba Openlucht.

Maandag 10 uur Pilates Open lucht locatie Kindertuin.
Maandag 19 uur Bootcamp outdoor locatie vanaf Fitline naar Waal en/of Park.

Dinsdag 19 uur XCO Open lucht locatie Kindertuin.
Dinsdag 20 uur Zumba Open lucht Locatie Kindertuin​​

​Woensdag 19 uur Pilates Open lucht locatie Kindertuin.
​Woensdag 20 uur Bootcamp outdoor locatie vanaf Fitline naar Waal en/of Park.​​

​Vrijdag 9:00 uur Bootcamp outdoor locatie vanaf Fitline naar Waal en/of Park.​
Vrijdag 10:00 uur Pilates Open lucht locatie Kindertuin.​​Hoe aanmelden? Meldt je eenvoudig aan via onze site bij ledenlogin of MYLOGIFIT App De inlogcode is afgelopen week met wachtwoord naar je toe gemaild. lukt het nog niet dan stuur maar een mailtje naar support@fitline.nl we helpen je graag.

Er zijn volgends de RIVM regels maar beperkte plaatsen beschikbaar daarom reserveer snel.

Tot binnenkort...bij Fitline Openlucht trainingen.

Vragen

Is Fitline Open?
Nee, In Nederland zijn alle fitnesscentra gesloten t/m minimaal 1 juli 2020. Dit is door de overheid zo bepaald.

Ik wil graag thuis trainen om Fit te blijven? Hoe doe ik dat?
Als Fitline lid krijg je nu extra ondersteuning, FitlineOnline zowel binnenshuis als buiten onze fitnessclub We blijven je helpen bij het bereiken van je sport doelen. Fitline ondersteund je graag in je fitnesstraject en helpen je om een gezonde routine te krijgen. Daarom delen we regelmatig motivatie quotes via onze social media, lekkere recepten en trainingsprogramma's voor alle soorten sportieve gewoontes. Zoals je in een persoonlijke mail kunt lezen zijn dit trainingsprogramma’s die je tijdelijk thuis kunt doen en je helpt fit te blijven op het moment dat je nu niet naar onze club kunt komen. We bieden de workouts op verschillende levels aan zodat iedereen op zij/haar niveau kan blijven trainen. kijk op onze site onder kopje rooster voor onze openlucht trainingen.  Voor meer info hierover mail ons: support@fitline.nl

Blijft Body support doorgaan?
Ja hoor, alleen vervallen de Weegmomenten. De menu’s worden zoals je gewend bent verstuurd via email. We zijn ook gestart met een bodysupport 4 weken Challenge. Al onze leden kunnen hier gratis aan meedoen. Geef je hiervoor op door een mail te sturen naar supportt@fitline.nl.

Kan ik mijn abonnement wijzigen vanwege het Covid-19?
Voor wijzigingen aan uw lidmaatschap zijn dezelfde wettelijke regels van toepassing en zoals beschreven in onze algemene voorwaarden. Helaas help je ons hier niet mee en kan de Fitline hierdoor in problemen komen. Graag uw aandacht voor dit Fimpje

Kan Fitline mijn lidmaatschap niet gewoon bevriezen?
Op basis van de huidige situatie kunnen we helaas je lidmaatschap niet zomaar bevriezen, dit zou Fitline direct in problemen kunnen brengen.

Ik wil gewoon opzeggen! Kan dit direct of pas aan het einde van mijn lidmaatschap?

Wat jammer om te horen dat je je lidmaatschap op wilt zeggen! De huidige situatie is volgens onze Algemene Voorwaarden geen geldige reden om je lidmaatschap per direct op te zeggen. We kunnen hier nu juist geen uitzondering op maken omdat dit Fitline in problemen kan brengen. Hieronder staan verschillende vormen van compensatie.

Wat voor compensatie krijgen de leden?
Op basis van feedback van leden zijn verschillende wensen qua compensatie naar voren gekomen. We willen jou daarom zelf laten kiezen voor de compensatie waar jij je het beste bij voelt! We hopen op 1 juli weer open te kunnen zijn.

Welke optie je hieronder ook kiest, je houdt gratis toegang tot onze online trainingsfaciliteiten die we via Fitsnack.tv en HOW At HOME en Fitline Online aanbieden!

Nu ook Fitline Openlucht trainingen...

Wat zijn de verschillende compensatie opties?
 

  • Ik ben een Fitliner en steun Fitline graag, geef mij een leuke verrassing als ik weer kom sporten.

  • Geld terug als korting ( 10% korting gedurende 12 periodes)

  • Extra Sport Voucher...Mijn abonnement loopt af en ik plak er graag 8 weken gratis bij.

  • Nee ik hoef geen geld terug maar mijn vriend(in) wil graag 8 weken gratis komen sporten.

  • Ik vraag geen geld terug maar schrijf mij in voor 3 gratis EMS trainingen bij Total EMS. (t.w.v. € 108,-)

Hoe kan ik mijn compensatie keuze doorgeven?
Je kunt je compensatie keuze doorgeven via de email die we je op 22 april hebben toegestuurd of je kunt je keuze nu ook direct doorgeven via info@fitline.nl vergeet niet je naam en keuze goed te vermelden. Heb je de mail niet gehad? kijk even in je spam s.v.p.

Hoe werkt “Geld terug als korting” optie?
Het bedrag dat je betaald hebt voor de periode tussen de datum van sluiting van de club, verrekenen we met 10% korting op je lidmaatschapsgeld en dit voor 12 maanden lang.

Hoe werkt “Nee ik hoef geen geld terug maar ik neem een vriend(in) mee” optie?
Op de site kun je eerst je vriend(in) registreren, in kopje “opmerkingen” kun je aangeven dat dit om de Corona compensatie gaat. Wij zullen dit verder intern goed verwerken.

Wat houdt de optie Ik ben een Fitliner en steun Fitline graag, geef mij een leuke verrassing als ik weer kom sporten.”precies in?
In deze moeilijke tijden kies jij er voor om de Fitline medewerkers, Freelancers en club te ondersteunen. Je ontvangt zelf geen compensatie, maar investeert dit in de Fitline, medewerkers en freelancers. Als bedankje ontvang je een leuke verrassing.

Vanaf wanneer gaat de compensatie in? Hoe weet ik het wanneer de compensatie is uitgevoerd?
We verwerken je keuze voor compensatie zo snel mogelijk, dit moet allemaal handmatig, maar we denken dit voor 1 juli te hebben geregeld. Bedankt voor je begrip!

Ik wil graag thuis trainen om Fit te blijven? Hoe doe ik dat?
Als Fitliner krijg je alle ondersteuning die je nodig hebt, zowel binnen als buiten de sportschool. Wat je doel ook is, wij bieden je de tools om dat te bereiken. Ben je je mail kwijt met de gratis aanmeld codes stuur dan even een mailtje naar support@fitline.nl

 

Met Sportieve groeten,

Team Fitline

 

Laatste updates i.v.m. coronavirus 1 jul;i weer OPEN

Hier vindt u de laatste informatie over Fitline en het coronavirus

Lees meer

Nu: Gratis proefles fitness bij Fitline Zaltbommel

Probeer Fitline nu met de gratis proefles Fitness

Lees meer
Meer nieuws

Laatste updates i.v.m. coronavirus 1 jul;i weer OPEN

Hier vindt u de laatste informatie over Fitline en het coronavirus

Lees meer

Nu: Gratis proefles fitness bij Fitline Zaltbommel

Probeer Fitline nu met de gratis proefles Fitness

Lees meer
Meer nieuws